Futbol

Bursaspor'a transfer müjdesi

09 Ocak 2022 Pazar 00:04 - Son Güncelleme 09 Ocak 2022 Pazar 00:09  |  Kaynak : AA

Transfer çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Bursaspor Sportif Direktörü Deniz Kolgu, "Bursaspor'a çok önemli katkı sağlayacak oyuncularla görüşmelerimizin son aşamaya geldiğini belirtmek isterim" dedi.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Kolgu, Adanaspor karşısında alınan mağlubiyetin üzüntü verici olduğunu kaydetti.

Takımda geçmişten gelen alışkanlıkları değiştirmek adına önemli bir çalışma temposu içinde olduklarını aktaran Kolgu, şu ifadeleri kullandı:

"Siz taraftarlarımızın en büyük beklentisinin transfer olduğunun ve bu doğrultuda yapılan çalışmaların sonuçlarını görmek istediğinizin farkındayım. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte Bursaspor adına hata yapılmayacağını, performans olarak Bursaspor'a çok önemli katkı sağlayacak oyuncularla görüşmelerimizin son aşamaya geldiğini belirtmek isterim. Ancak transfer döneminin başlamasına sayılı günler kala bu görüşmelerin açıklanması kulübümüzü zor durumda bırakacaktır. Bu bağlamda taraftarımıza şu mesajı vermek istiyorum, gerek takımımızı güçlendirme gerekse bugün verdiğimiz görüntünün tekrarını yaşamamak ve yaşatmamak adına gerekli adımlar net bir şekilde atılacaktır."

Sıradaki Haber
"Biraz daha üretken olmaya ihtiyacımız var”
Yükleniyor lütfen bekleyiniz