26
Ağustos 2019
Pazartesi
Futbol

Kemal Kılıç: Geçtiğimiz haftalara oranla oyun çok iyi, güvenli oynadık

11 Şubat 2019 Pazartesi 23:49 - Son Güncelleme 12 Şubat 2019 Salı 00:03

Spor Toto 1. Lig'in 21. haftasında sahasında Ümraniyespor ile 1-1 berabere kalan Giresunspor'un teknik direktörü Kemal Kılıç, iyi mücadele ettiklerini söyledi.

Giresunspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında, iki takım adına da zor bir maç oynandığını belirtti.

Oyuna iyi başladıklarını kaydeden Kılıç, "Kontrol etme ve rakibin organize oyununu bloke etme adına iyi başladık. İlerleyen dakikalarda iki takım birbirini iyi kontrol etti. Çok çaba sarf ettik. Çok gol kaçırdık. Sok dakikalarda da olsa puan aldık. Beraberlik çok sevindirici değil. Geçtiğimiz haftalara oranla oyun çok iyi, güvenli oynadık. Bu memnun edici. Önümüzdeki haftalara daha iyi olacak ve Giresunspor olarak bulunduğumuz ortamdan çıkacağız." diye konuştu.

Ahmet Taşyürek: Giresunspor bugün üst düzeyde mücadele etti

Ümraniyespor Teknik Direktörü Ahmet Taşyürek ise hem lig, hem kupada mücadele gösterdiklerini vurgulayarak, "5-6 haftadır hiç ara vermeden oynuyoruz. Bugün 4 oyuncumuzdan mahrumduk. Kadromuz da geniş değil. Giresunspor bugün üst düzeyde mücadele etti. Giresunspor'u da tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA