Futbol

Spor Toto 1. Lig'de görünüm

21 Mart 2022 Pazartesi 21:31 - Son Güncelleme 21 Mart 2022 Pazartesi 21:33  |  Kaynak : AA

Spor Toto 1. Lig'in 29. haftası oynanan tek maçla tamamlandı. Alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu ile gelecek haftanın programı...

Spor Toto 1. Lig'in 29. haftası oynanan tek maçla tamamlandı.

Haftanın kapanış maçında Adanaspor sahasında Eyüpspor ile 1-1 berabere kaldı.

Ligde konuk olduğu Manisa FK ile 1-1 berabere kalan MKE Ankaragücü, puanını 59'a çıkardı ve liderliğini sürdürdü.

Ligde 29. hafta maçlarının sonuçları şöyle:

İstanbulspor-Ankara Keçiörengücü: 1-1

Bereket Sigorta Ümraniyespor-Altınordu: 0-1

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yılport Samsunspor: 1-2

NasaDoge Menemenspor-Beypiliç Boluspor: 3-2

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Tuzlaspor: 3-1

Manisa FK-MKE Ankaragücü: 1-1

Bursaspor-Balıkesirspor: 2-1

Gençlerbirliği-Kocaelispor: 1-1

Adanaspor-Eyüpspor: 1-1

Spor Toto 1. Lig'de 29. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

TAKIM O G B M A Y AV P
1.MKE ANKARAGÜCÜ 28 18 5 5 43 20 23 59
2.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 28 17 4 7 47 27 20 55
3.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 28 15 4 9 42 25 17 49
4.İSTANBULSPOR 27 14 5 8 44 30 14 47
5.EYÜPSPOR 28 12 10 6 41 30 11 46
6.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 28 12 8 8 41 33 8 44
7.YILPORT SAMSUNSPOR 27 11 9 7 45 35 10 42
8.ADANASPOR 28 10 8 10 32 28 4 38
9.MANİSA FK 28 10 7 11 31 34 -3 37
10.BEYPİLİÇ BOLUSPOR 27 9 8 10 31 31 0 35
11.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 27 9 8 10 34 36 -2 35
12.NASADOGE MENEMENSPOR 28 8 11 9 36 44 -8 35
13.TUZLASPOR 27 9 7 11 24 28 -4 34
14.GENÇLERBİRLİĞİ 27 10 4 13 32 42 -10 34
15.KOCAELİSPOR 27 9 6 12 26 33 -7 33
16.ALTINORDU 28 10 1 17 31 51 -20 31
17.ALTAŞ DENİZLİSPOR 27 8 6 13 26 39 -13 30
18.BURSASPOR 27 7 7 13 29 40 -11 28
19.BALIKESİRSPOR 27 3 2 22 20 49 -29 11

Ligde 30. hafta maçlarının programı şöyle:

1 Nisan Cuma:

20.00 Tuzlaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Eyüp)

2 Nisan Cumartesi:

13.30 Beypiliç Boluspor-Manisa FK (Bolu Atatürk)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Bursaspor (Aktepe)

16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.30 Yılport Samsunspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

3 Nisan Pazar:

13.30 Kocaelispor-Altaş Denizlispor (Kocaeli)

16.00 Balıkesirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Balıkesir Atatürk)

20.30 MKE Ankaragücü-Eyüpspor (Eryaman)

20.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Sıradaki Haber
Adana'da gol var kazanan yok
Yükleniyor lütfen bekleyiniz