Futbol

Çebi'den Aboubakar açıklaması

22 Nisan 2021 Perşembe 13:24 - Son Güncelleme 22 Nisan 2021 Perşembe 13:43  |  Kaynak : TRT SPOR

Basın toplantısında Aboubakar'ın sözleşmesiyle alakalı spekülasyonlara cevap veren Çebi, "Aboubakar seneye Beşiktaş istediği sürece bizde olacaktır. Top oynamamak istediği gibi bir durum yok, külliyen yalan." dedi.

Ahmet Nur Çebi, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında Aboubakar'ın sözleşmesiyle alakalı spekülasyonlara şu cümlelerle cevap verdi:

"Aboubakar son derece naif, kafasında art niyet olmayan futbolcularımızdan bir tanesi. Onun kontratını ben yaptım ve Beşiktaş'ın bana ne kadar güvendiğini, bazı konularda nasıl hassas olduğunu biliyorum. Aboubkar bizim futbolcumuzdur ve önümüzdeki sene de bizde olmaya devam edecektir. Opsiyon varsa bu kontratı devam edecektir. Aboubakar'ın yenmiş bir hakkı olduğunu görürsem bunu telafi edecek bir başkanım. Kendisinin bu sene bize çok katkısı olduğunu söyleyebilirim. Aboubakar seneye Beşiktaş istediği sürece bizde olacaktır. Top oynamamak istediği gibi bir durum yok, külliyen yalan. Beşiktaş, Aboubakar ile de onsuz da oldukça iyi bir takım, onsuz da şampiyon oluruz. Bizim için çok kıymetli ve opsiyonunu kullanmak istediğimiz takdirde bizde devam edecektir. Futbolcuyu yıpratmaya yönelik davranışlardan kaçınmalarını rica ediyorum."

Sıradaki Haber
Ahmet Nur Çebi'den şampiyonluk sözleri
Yükleniyor lütfen bekleyiniz