Futbol

Ghezzal: Gomis ile birlikte oynamak isterim

29 Ocak 2022 Cumartesi 18:25 - Son Güncelleme 29 Ocak 2022 Cumartesi 18:48  |  Kaynak : TRT SPOR

Bafetimbi Gomis için yazdığı "Come to Beşiktaş" mesajına açıklık getiren Rachid Ghezzal, Ghezzal, "Gomis ile aramız çok iyi. Onun paylaşımını görünce taraftarın sevdiği sloganı yazdım. Denk gelirsek beraber oynamak isterim" dedi.

Beşiktaş'ın yıldız ismi Rachid Ghezzal, siyah beyazlıların Antalya kampında yayıncı kuruluş beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Futbolda iniş ve çıkışların olduğunu belirten Cezayirli oyuncu, "Rakipler, bu sezon geçen seneye göre beni ve bizi daha iyi tanıyorlar. Daha iyi marke ediyorlar. Belki de başka yollar denememiz lazım" ifadelerini kullandı.

Gomis'e niçin "Come to Beşiktaş" mesajı yazdı?

Ghezzal, Bafetimbi Gomis için sosyal medya hesabından yazdığı "Come to Beşiktaş" mesajına da açıklık getirdi.

Tecrübeli oyuncu, "Gomis ile iyi bir arkadaşlığımız var. Lyon'dayken bana çok yardım etti. Onun paylaşımını görünce taraftarın sevdiği sloganı yazdım. Gomis ne yapar, geleceğiyle ilgili nasıl karar verir bilmiyorum; ama beraber oynarken kendimi iyi hissediyordum, denk gelirsek beraber oynamak isterim" dedi.

"Sergen Yalçın'la güzel şeyler yaptık"

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın ayrılığını da değerlendiren Ghezzal, "Geçen sene onunla çok güzel şeyler yaşadık. Bu sene işler istediğimiz gibi gitmedi. Sergen hocanın bizlere verdiği özgürlük duygusu bize çok yardımcı olmuştu" şeklinde konuştu.

"Karaveli, iyi bir iletişime sahip"

Cezayirli yıldız, Önder Karaveli'nin antrenmanlarda farklı şeyler denediğini ve iyi bir iletişime sahip olduğunu kaydetti.

Sıradaki Haber
Göztepe tek golle galip
Yükleniyor lütfen bekleyiniz