20
Ağustos 2019
Salı
Futbol

''Şampiyonluğa açım''

17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:43 - Son Güncelleme 17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:46

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, şampiyonluğa aç olduğunu söyledi. Sahada 90 dakika boyunca mücadele edebileceğinin altını çizen tecrübeli oyuncu, "60 dakikalık adam değilim. Terimin son damlasına kadar savaşırım" ifadelerini kullandı.

Fanatik gazetesine konuşan tecrübeli futbolcu, "Geldiğim günden bu yana benim için ‘60 dakika oynar, çıkar’ diyorlar. Sahaya çıktım mı, 90 dakika boyunca terimin son damlasına kadar takımımın başarısı için savaşırım” dedi.

İlk günkü heyecanı yaşadığını belirten kaptan Emre,"Fenerbahçe’ye ilk imzayı atmış gibi hissediyorum. Şampiyonluğa açım" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın genç ve tecrübeli ayrımı yapmadığını belirten Emre Belözoğlu, ''O’nun etrafında kenetlenip, taraftarımızla, camiamızla el ele verip özlenen başarıyı yakalayacağız'' şeklinde konuştu.

Takıma katılan isimlerin çok kaliteli futbolcular olduğunu söyleyen 38 yaşındaki oyuncu, "Kruse'nin kariyeri ortada. Vedat Muriç’i geçen sezon tüm Türkiye yakından gördü. Rodrigues bize büyük katkı yapacak bir karakter" dedi.

Kaynak: TRT SPOR