Futbol

Şok! ''Yeni hoca bulun''

29 Mayıs 2014 Perşembe 07:35 - Son Güncelleme 29 Mayıs 2014 Perşembe 07:42

Slaven Bilic, İbrahim Toraman yüzünden yönetime patladı...

İBO KAPTAN OLACAKSA YENİ HOCA BULUN

Yönetimin "İbo'yu kampa al, kaptan yap" sözlerine Hırvat Hoca, "Ben Toraman'ı düşünmüyorum. 1. Kaptan Tolga'dır" dedi. Israr sürünce "O zaman kendinize yeni hoca da bulursunuz" resti çekti.

Beşiktaş'ta İbrahim Toraman ile Sezer'in yeni sezanda yönetim tarafından kadroya alınma planı, özellikle de Toraman'ın 1. kaptanlığının devam etmesi isteği Slaven Bilic'i çıldırttı. Yeni sezon için haziran ayı sonunda toplanacak olan Beşiktaş'ta bir taraftan transfer çalışmaları devam ederken diğer yandan da kamp listesi belirleniyer. Futbol Şubesi bu konuda Sezer ile birlikte İbrahim Toraman'ın sadece kampa götürülmesi değil kaptanlığının sürmesi için de talepte bulundu.

TAKIMIN 1. KAPTANI TOLGA'DIR

Yöneticiler geçen sezon başında 1. kaptan olarak belirlenen İbrahim Toraman'ın takımın ağabeyi olarak oynamasa bile görevinin sürmesi gerektiğini bildirdi. Konu Önder Özen ile Slaven Bilic'e iletilirken "İbo 1. Kaptan olarak kampa götürülsün" isteğinde bulundu. Bu gelişme üzerine Bilic bu talep ve konu hakkındaki kararına yönetime nazik bir şekilde bildirdi: "İbrahim Toraman'ı düşünmüyorum. Takımın 1. kaptanı da zaten kaleci Tolga'dır. Tam bir karakter oyuncusu ve takıma da iyi kaptanlık yapıyor. Bütün arkadaşları üzerinde de etkili."

ORMAN DA DEVREYE GİRDİ AMA

Bu yanıt karşısında yöneticiler ısrarlarını sürdürdü. Bilic de sinirlenip "İbrahim Toraman kaptan olacaksa kendisine yeni hoca bulun" diye sert bir yanıt verdi. Öte yandan Başkan Fikret Orman devreye girdi ve Slaven Bilic'e "İki oyuncuyu da kampa götürür müsün hoca" diye sordu. Ancak Bilic, "İbrahim Toraman'ı düşünmüyorum" diyerek bu konunun kendi açısından kapandığını belirtti. Ancak Beşiktaş açısından Toraman konusu daha kapanmayacak gibi gözüküyor.

TORAMAN 10 YILDIR TAKIMDA

Bu arada İbrahim Toraman, 2 Temuz 2004'te attığı imza ile Beşiktaşlı oldu. 10 yıldır takımda aralıksız yer alırken geçen sezon milli arada Sezer Öztürk ile yaptığı kavga sonrasında kadro dışı kaldı. 31 Mayıs 2015 tarihine kadar sözleşmesi bulunan Toraman geçen sezon da bir çok takımdan teklif almış ancak ayrılmamıştı. Toraman'ın bu saatten sonra bir Anadolu takımına gitmesi bekleniyor.

AKŞAM

Sıradaki Haber
Aslan 4 gözle Mancini'yi bekliyor
Yükleniyor lütfen bekleyiniz