• BTC:
  • ETH:
  • LTC:
  • XRP:
  • SOL:
  • EXEN:
AL/SAT
Futbol

Volkan'dan Melo için olay sözler!

26 Ağustos 2014 Salı 00:33 - Son Güncelleme 26 Ağustos 2014 Salı 00:54

Volkan Demirel: "Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin."

Fenerbahçe'nin ezeli rakibi Galatasaray'ı yenerek Süper Kupa'yı kazandığı dev deribinin ardından sarı-lacivertlilerin kalecisi Volkan Demirel'den penaltı atışları sırasında tartıştığı Melo ile ilgili olay açıklamalar geldi. Volkan, Galatasaray''ın "Pitbull" lakaplı oyuncubu Felibe Melo için "Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin" ifadelerini kullandı. 

Maçta Volkan-Melo gerilimi

Penaltı atışları sırasında Volkan ile Melo arasında gerginlik yaşandı. Melo'nun penaltıyı kaçırması sonrası havaya zıplayarak sevinen Volkan, Galatasaray'ın Brezilyalısı ile çarpıştı. Bu temas sonrası ikili arasında itişme yaşandı. Olaya müdahale eden hakem Kamil Abitoğlu, Melo ve Volkan'ı ayırdı. 

Karşılaşma sonrası FB TV'ye konuşan Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, şunları söyledi:

 "Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin. Yoksa olmayacak, bana kalacak bu iş. Ben de ceza alırım diye korkuyorum. Dışarıdan bir Süper Kupa finali gibi gözüküyor, ancak bizim için çok önemli bir maçtı. Kaçan goller var, onların net bir pozisyonu yok. Penaltılarla bitince benim için daha güzel oluyor. Bazen tartışmalar yapılıyor ama, bu takıma inansınlar, güvensinler. Karakter olarak, insan olarak iyi insanlardan oluşuyor. Bu kupayı kızıma armağan ediyorum, doğduğundan beri ikinci kupası."

Sıradaki Haber
Üst kutu 6
Yükleniyor lütfen bekleyiniz