Futbol

"Sporcu Vizesi" Cenk Tosun ile başladı

02 Nisan 2019 Salı 09:44 - Son Güncelleme 02 Nisan 2019 Salı 11:04

Yurt dışında spor hayatlarını sürdüren ve Türkiye'yi temsil eden futbolcular ve teknik adamların yaşamlarını anlatan spor-aktüel programı "Sporcu Vizesi" Cenk Tosun ile başladı.

Yurt dışında spor hayatlarını sürdüren ve Türkiye'yi temsil eden futbolcular ve teknik adamların oradaki yaşamlarını anlatan spor-aktüel programı "Sporcu Vizesi" milli gururumuz Cenk Tosun ile bu hafta başladı.

TRT SPOR'un yeni programı "Sporcu Vizesi"ni gazeteci Siyamend Kaçmaz hazırlayıp sunuyor. Bu haftadan itibaren Pazar günü saat 10.40'ta TRT SPOR ekranlarına geldi. 

Renkli, eğlenceli ve sıra dışı konularıyla Sporcu Vizesi'nde ilk defa bir futbolcunun milli takım yolculuğu da ekrana taşındı.

Önce hızlı tren ile Londra'ya oradan da Istanbul'a uçak yolculuğunda milli sporcu ile tamamen doğal bir sohbet ile gerçekleştirilen ve detaylı görüntülerle anlatılan program büyük ilgi uyandırdı.

İngiltere Premier Ligi takımlarından Everton'da forma giyen milli gururumuz Cenk Tosun'un Liverpool'daki yaşamı, hayatındaki öncelikler ve özel yaşamından kesitler bu programda yer aldı.

İngiliz futbolseverlerin yolunu çevirip imza istemesi, formasının çok sayıda satılması Cenk'i mutlu ederken İngiliz taraftarlarının kendisine Tosun Paşa demeye başlamasının da hikayesi "Sporcu Vizesi" ile ekranlara oldu.

Sıradaki Haber
Galatasaraylı gençlerden bir örnek davranış daha
Yükleniyor lütfen bekleyiniz