26
Ocak 2021
Salı
Futbol

Ahmet Nur Çebi'den tepki

02 Aralık 2020 Çarşamba 15:54 - Son Güncelleme 02 Aralık 2020 Çarşamba 15:58  |  Kaynak : TRT SPOR

Beşiktaş'ta, yeni iletişim ekibinin tanıtımı gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına katılan Başkan Ahmet Nur Çebi, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi, 2’inci Başkan Adnan Dalgakıran ve Genel Sekreter Mesut Urgancılar, basın mensuplarıyla bir araya gelerek yeni iletişim ekibinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Çebi, İletişim Danışmanı ve yönetim sözcüsü olarak Erol Kaynar’ın göreve getirildiğini açıkladı.

Ahmet Nur Çebi, tanıtım toplantısında gündemdeki konuları da değerlendirdi.

Teknik direktör Sergen Yalçın hakkında konuşan Çebi, Medipol Başakşehir maçı öncesi Mustafa Denizli ile görüşüldüğüne dair çıkan haberlere sert tepki gösterdi.

"Bu tür asılsız haberleri yapanlar kendilerini yargılasın." diyen Beşiktaş Başkanı, "Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Bunların neden yapıldığını çok iyi biliyorum. Hızımızı, yükselişimizi kesmek için planlanmış, tertiplenmiş haberler bunlar. Bu beni, hocamızı, sayın Mustafa Denizli'yi zor durumda bırakacak haberlerdir. Bizim önümüzü kesemezler" şeklinde konuştu.

Sergen Yalçın’a ve takımına yüzde yüz güvendiklerini dile getiren Ahmet Nur Çebi, bundan sonraki süreçte iletişimi daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi. 

Sıradaki Haber
Trabzonspor tesislerinde "mescit ve şapel" yapıldı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz