12
Ağustos 2020
Çarşamba
Futbol

Arda Turan'dan Galatasaray açıklaması

28 Ocak 2020 Salı 21:33 - Son Güncelleme 28 Ocak 2020 Salı 21:42

Arda Turan, son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Aslolan Arda Turan değil, Galatasaray Spor Kulübü'dür. Başkan ve yönetim kurulunun kararını saygıyla karşılıyorum" ifadelerine yer verdi.

İşte Turan'ın açıklamalarından satır başları:

"Arda Turan ismi üzerinden Galatarasay’da bir tartışma yaşanmışsa, yaşanıyorsa bu benim en büyük üzüntüm olacak. Çünkü aslolan Arda Turan değil, Galatasaray Spor Kulübü’dür. Ben bunu hiç unutmadım."

"Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu’nun kararını saygıyla karşılıyorum. Ve kendilerine teşekkür ediyorum."

“Şartlar ne olursa olsun içimdeki Galatasaray aşkı hep aynıdır. Dualarım her zaman olduğu gibi Galatasaray’ın başarısı için olacak Şartlar ne olursa olsun içimdeki Galatasaray aşkı hep aynıdır. Dualarım her zaman olduğu gibi Galatasaray’ın başarısı için olacak.”

"Galatasaray benim çocukluk hayalim, çocukluk aşkım. Ne mutlu bana ki, hayallerim gerçek oldu ve o forma altında Arda Turan oldum. Ben o renkleri çok sevdim. Konu sarı kırmızı olunca da, hayatım boyunca hiç bir talebim, bir şartım olmadı.”

"Birkaç özel kelime de Fatih hocam için. Yaşanan tüm zorlu süreçlere rağmen, en ihtiyacım olduğu anda bana yardım elini uzattığı için, şefkatini ve sevgisini bana hissettirdiği için kendisine minnettarım. En karamsar olduğum anlarda yine bana yol gösterici oldu."

Arda Turan'ın yaptığı o paylaşım:

Kaynak: TRT SPOR

Sıradaki Haber
Prosinecki, Galatasaray maçından umutlu
Yükleniyor lütfen bekleyiniz