26
Ekim 2020
Pazartesi
Futbol

Çağdaş Atan Rosenborg maçı öncesi konuştu

22 Eylül 2020 Salı 19:31 - Son Güncelleme 22 Eylül 2020 Salı 19:43  |  Kaynak : TRT SPOR

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Rosenborg ile oynayacakları maç öncesi TRT SPOR'a konuştu.

Moralli olduklarını söyleyen Çağdaş Atan, rakibi iyi analiz ettiklerini belirtti.

İşte Çağdaş Atan'ın açıklamalarından satır başları: 

"Moralliyiz. Lige iyi bir başlangıç yaptık. Takım olarak iyi yoldayız. Bunu hissediyoruz Bazı hatalarımız oldu ama şehir, ülke için önemli bir Avrupa maçı var. Ona odaklandık"

"Ekol bir takımla, gelenekleri olan bir takımla oynayacağız. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız."

"2 gündür rakibi analiz ediyoruz. Topu ayağa oynamaya çalışan, içeride çoğalmaya çalışan, duran toplarda etkili klasik bir Kuzey takımı. Bize de alan bırakabilecek, savunmada kalabilen bir takım olduğunun da farkındayız. Bu maçı zor kılan rakip sahada tek maç üzerinden oynanacak olması. Baskı yapan bir Alanyaspor izletmeye çalışacağız."

Çağdaş Atan, teknik ekibi ile ilgili de açıklamalarda bulundu. 

"Kalabalık bir ekibiz. Francesco Sassuolo ile çalışıyordu. Bize sunum yaptı, çalışmalarını gösterdi ve onla çalışmaya başladık. Tüm ekibin birbirinden farklı özellikleri var, çok değerli insanlarla çalışıyoruz."

"Salih Uçan'ın yaşı hala genç. Topa sahip olurken bizim en önemli oyuncularımızdan bir tanesi. Biraz daha seviyesini yukarıya çıkarırsa Milli Takım'da görebiliriz. "

Sıradaki Haber
Yeni Malatyaspor'da Tetteh sevinci
Yükleniyor lütfen bekleyiniz