8
Mayıs 2021
Cumartesi
Futbol

Fatih Terim hukuk savaşı başlattı!

01 Ekim 2013 Salı 14:40 - Son Güncelleme 01 Ekim 2013 Salı 14:43

Terim'in avukatı, RTÜK ve savcılık nezdinden 9 dava açtıklarını söyledi.

Fatih Terim, Galatasaray'dan ayrılış süreci ve ayrılığının hemen ardından televizyon programlarında hakkında söylenen sözler ve iddialar için 9 ayrı dava açtı. Radyospor'a konuşan Terim'in avukatı Rezan Epözdemir, RTÜK ve savcılık nezdinden 9 dava açtıklarını ve devamının geleceğini söyledi.

Terim'in Galatasaray'dan ayrılığı sırasında ve ayrılığının ardından hakkında yapılan tüm yayınları takip ettiklerini ifade eden Epözdemir, Beyaz TV'de Rasim Ozan Kütahyalı'nın Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile Fatih Terim arasında geçen telefon mesajlarını yayınladığı için incelemelerin devam ettiğini ve gerekirse dava açacaklarını söyledi.

Rezan Epözdemir şöyle konuştu:

"Bundan önceki programlarda Terim'e yönelik iftira içeren, kötü niyetli yayınlar, basın yoluyla hakaret nedeniyle savcılığa başvurumuzu yaptık, tazminat için başvurduk. Bugüne kadar 9 dava açtık. Ayrıca RTÜK'e şikayetlerimizi yaptık. Kişiler hakkında konuşmak doğru değil ama daha önce Ahmet Çakar'a dava açmıştık. Aysal ile Terim arasında geçen mesajların yayımlanması nedeniyle gereken incelemeleri yapıyoruz. Gerekirse davayı açacağız."

Aysal'a dava açılacak mı?

"Rasim Ozan Kütahyalı telefon mesajlarını Ünal Aysal'dan aldığını söyledi, Aysal'a da dava açacak mısınız*" sorusu üzerineyse Epözdemir, "Böyle bir düşüncemiz yok. Aysal'a dava açmayı düşünmüyoruz" diye cevap verdi. (Skorer) 

Sıradaki Haber
Elazığspor Serdar Gürler'le nikah tazeledi
Yükleniyor lütfen bekleyiniz