19
Ocak 2021
Salı
Futbol

Fenerbahçe'de Erol Bulut'la ilk antrenman

08 Ağustos 2020 Cumartesi 19:36 - Son Güncelleme 08 Ağustos 2020 Cumartesi 21:34  |  Kaynak : AA

Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Erol Bulut ile ilk antrenmanına çıktı. Yeni transferlerden Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mert Hakan Yandaş idmana katılırken, ülkesinde karantinada bulunan Filip Novak ise antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçe Futbol Takımı, 2020-2021 sezonu hazırlıklarına başladı. Sarı-lacivertli ekip, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde yeni teknik direktörü Erol Bulut yönetiminde ilk antrenmanına çıktı.

Bulut'tan açıklama

Teknik direktör Erol Bulut, antrenmandan önce saha ortasında futbolcularla bir toplantı gerçekleştirdi.

Bulut'un saha içinde yaptığı konuşmada, "Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bugünden itibaren birlikte çok zaman geçireceğiz. Ben kelimesini bundan sonra kullanmayacağız, biz olacağız. Biz olduğumuz sürece başarılı oluruz. Saygı ve disiplin benim için çok önemli. Hepimiz birbirimize, buradaki profesyonellere ve personele saygılı olacak. Futboldan para kazanıyoruz, futbolun tüm unsurlarına ve tabii ki Fenerbahçe'mize saygı duyacağız. Bol toplantılarımız olacak, toplu ve bire bir görüşmelerle birbirimizden beklentilerimizi ortaya koyup maksimum verim için çalışacağız. Hepinize başarılarla dolu bir sezon diliyorum." ifadelerini kullandığı belirtildi.

"İki günde bir antrenmanlar basına açık olacak"

Daha sonra basın mensuplarının yanına gelen Erol Bulut, yeni sezonun herkese hayırlı olması temennisinde bulunarak, "İki günde bir antrenmanlar basına açık olacak. İletişimimizin iyi olmasını umut ediyorum. İnşallah birbirimizi iyi anlayacağız. Bol bol röportajlarımız olacak. İnşallah herkes için iyi bir sezon olur." diye konuştu.

Takımın teknik heyetine katılan Pantelis Pantelopoulos, Mehmet Yozgatlı ve Michael Kraft da basın mensuplarına Erol Bulut ile birlikte poz verdi. Erol Bulut'un bireysel medya danışmanı Volkan Küçük de Fenerbahçe'ye birlikte geldiği isimlerden biri oldu. 

3 yeni transfer de idmanda yer aldı

Bulut'un yanı sıra sarı-lacivertli takımın yeni transferleri Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mert Hakan Yandaş da antrenmana katılırken, ülkelerinde karantinada bulunan yeni transferlerden Filip Novak ile Miha Zajc idmanda yer almadı.

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'den kiralık olarak giden Oğuz Kağan Güçtekin, Mathias Jorgensen Zanka ve Michael Frey de takımla birlikte çalıştı. Geride kalan sezonda TFF listesinde adı olmayan Alper Potuk ve Sadık Çiftpınar da yeni sezonun ilk çalışmasında yer aldı. İstanbul'a gelen Garry Rodrigues ise havalimanından direkt tesislere geçerek idmana çıktı.

Kamp programı

Önümüzdeki günlerde sağlık kontrollerine girecek olan Fenerbahçe çalışmalarına 11 Ağustos'ta Samandıra'da yapacağı antrenmanla devam edecek. 17 Ağustos'a kadar İstanbul'da çalışacak olan sarı-lacivertliler, 18-29 Ağustos tarihleri arasında Düzce Topuk Yaylası'nda kampa girecek ve 30 Ağustos'ta tekrar İstanbul'a dönecek. 

Sıradaki Haber
Fenerbahçe Barış Sungur'u açıkladı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz