29
Mayıs 2020
Cuma
Futbol

"Hayrettin abi olsa, birkaçını döverdi!"

13 Şubat 2016 Cumartesi 22:23 - Son Güncelleme 13 Şubat 2016 Cumartesi 20:50

Hakan Ünsal, sarı-kırmızılı futbolcularla ilgili sert eleştirilerde bulundu.

TRTSPOR'da yayınlanan "Stadyum" programında Galatasaray'ın Mersin İdmanyurdu karşısında aldığı 2-1'lik yenilgi masaya yatırıldı.

"Stadyum" programının yorumcusu Hakan Ünsal, sarı-kırmızılı futbolcularla ilgili sert eleştirilerde bulundu.

Hakan Ünsal, şunları söyledi:

" 'Takip etmeye gerek yok, nasıl olsa Muslera var' diye düşünüyorlar galiba. Sneijder, bireysel olarak zorluyor. Ama ona yardımcı birileri olması lazım. Mesela bazen Yasin, ona uyum sağlıyordu. Burak Yılmaz'ın olmayışı, rakip için tek tehdit unsuru yaptı Sneijder'ı. Onu da kitliyor rakip, G.Saray duraksıyor... Muslera yerine, başka karakterde biri olsa o takımda kavga çıkar. İyi oynamasına rağmen, Hayrettin abi (Kaleci Hayrettin Demirbaş) olsa, birkaç arkadaşı döverdi. Allah'tan Muslera öyle karakterde biri değil. Naif birisi... Muslera, Dünya piyasasında yeri olan bir isim. Bu kadar hata ve başarısızlıktan sonra 'Bana eyvallah' deyip, gidebilir."

"Balta'yı Denizli 18'e almadı"

Hakan Balta'nın herhangi bir sakatlığının olmadığını ifade eden Ünsal, milli oyuncunun, sarı-kırmızılı ekibin teknik direktörü Mustafa Denizli'nin isteğiyle 18'e alınmadığını kaydetti.

Çetin: "Çalımı yiyen kim?"

Programın diğer yorumcusu Oğuz Çetin ise karşılaşmada kırmızı kart gören Semih Kaya'yı eleştirdi. Çetin, "Golde ofsaytı bozan kim? Semih. Adama gitmeyen kim? Semih. Çalımı yiyen kim? O da Semih" diye konuştu.

Sıradaki Haber
Beşiktaş, Başakşehir'e hazır
Yükleniyor lütfen bekleyiniz