14
Mayıs 2021
Cuma
Futbol

"Kariyerimde ilk kez böyle bir darbe yedim"

07 Aralık 2014 Pazar 16:18 - Son Güncelleme 07 Aralık 2014 Pazar 16:21

Bursaspor - Kasımpaşa maçının ardından...

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, 5-1 kazandıkları Kasımpaşa maçına ilişkin, "Goller bulduk, pozisyonlar da bulduk, hak ettiğimiz bir galibiyet aldık" dedi.

Güneş, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, seyircinin az olduğu gündüz saatlerinde oynanan maçta iki takımın da tedirgin başladığını, adaptasyon sorunu yaşadığını, bu nedenle basit top kayıpları gerçekleştiğini söyledi.

Golü erken bularak oyun üstünlüğünü ellerine almayı başardıklarını ifade eden Güneş, "Goller bulduk, pozisyonlar da bulduk, hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Bütün oyuncularımı kutluyorum, hepsi, son bölüm hariç disiplinli oynadılar" diye konuştu.

Güneş, güzel bir maç oynandığını, pozisyon zenginliği yaşandığını anlatarak, şunları kaydetti:

"Ben Kasımpaşa'yı da beğendim. Maç 10'a 3'te bitebilirdi. Bütün oyuncularımı kutluyorum ancak son bölümdeki hatalarını affetmiyorum. Skor 5-0 olduktan sonra 3 oyuncu kaybetmek affedilir değil. Oyuncularım gereksiz yere pozisyon yokken kart gördüler. Kendini yönetme, oyunu yönetme bakımından henüz istenilen düzeyde değiliz. Zaten bunu başardığımızda daha çok maç kazanırız."

- Kasımpaşa cephesi

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze ise maça ilişkin yorum yapmak istemediğini dile getirdi.

"Bursaspor'u tebrik etmek lazım. Konuşmanın bile bir anlamı yok" diyen Arveladze, şunları söyledi:

"Kariyerimde ilk kez böyle bir darbe yedim. Tabi beklenen bir skor değil ama Bursaspor'un hak ettiğini söylemek istiyorum. Onun için maçla ilgili yorum yapmak istemiyorum."

Sıradaki Haber
Özdilek'ten ayrılık sinyali!
Yükleniyor lütfen bekleyiniz