12
Ağustos 2020
Çarşamba
Futbol

"Sakatlığımı atlatmaya çalışıyorum"

14 Ocak 2020 Salı 23:30 - Son Güncelleme 15 Ocak 2020 Çarşamba 09:42

Kasımpaşalı Yusuf Erdoğan TRT SPOR mikrofonlarına özel açıklamalar yaptı. Sakatlığını atlatmaya çalıştığını söyleyen başarılı futbolcu, ligin ilk devresinde kırılma anlarını iyi oynayamadıklarını belirtti.

Sakatlığını atlatmaya çalıştığını söyleyen Yusuf Erdoğan, "Bilek bağlarımın dört tanesi birden koptu. Zor bir dönemden geçiyorum. Yaklaşık 2-3 hafta daha takımdan uzak kalacak gibiyim" dedi. 

Kampı iyi değerlendirmek istediğini vurgulayan 27 yaşındaki futbolcu ligin ilk yarısına da değindi. 

"Mağlubiyeti hak ettik diyebileceğimiz 2 ya da 3 tane maçımız oldu. Diğer kalan maçlarda kırılma anlarını lehimize çeviremediğimiz için kaybettiğimizi söyleyebilirim."

Yusuf Erdoğan ligin ikinci yarısıyla ilgili "Her zaman ikinci yarılar zor geçiyor. Son 17 maçın hepsine final gözüyle bakılıyor ve alttaki takımlarla üstteki takımların puan kaybına tahammülü olmuyor. Son 5-6 hafta ise daha stres dolu maçlar oynanıyor. İnsanın yapacağı şeyleri bile yapamayacağı zamanlar oluyor. O haftalara kalmamalıyız. Kafamızın rahat olup daha iyi futbol oynamamız gereken zamanlar bunlar. İnşallah puanları aldıkça herkesin kafası daha çok rahatlar ve o zaman daha iyi futbol oynayacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: TRT SPOR

Sıradaki Haber
Balıkesirspor'dan ayrılan oyuncularla ilgili açıklama
Yükleniyor lütfen bekleyiniz