Futbol

"Sert bir deplasmanla başlıyoruz"

13 Temmuz 2021 Salı 20:29 - Son Güncelleme 13 Temmuz 2021 Salı 20:33  |  Kaynak : DHA

Süper Lig fikstür çekimi sonrası konuşan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, "Hakkaniyetli, herkese eşit mesafede yönetilen; kötü niyetten, negatif enerjiden uzak bir lig diliyorum" dedi.

Süper Lig’de 2021-22 sezonun fikstür çekimi, Riva’da bulunan TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Yeni sezonun herkese hayırlı olması temennisinde bulunan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, “Öncelikle kuralar Türk spor ailesine hayırlı olsun. Polemikten, sakatlıktan, kazadan, beladan uzak bir lig ve mücadele diliyorum herkese. Fenerbahçe özelinde şunu söyleyebilirim, sert bir deplasmanla başlıyoruz. Ancak fena bir fikstür olmadığını düşünüyorum. Ezeli rakiplerimizin iki tanesi, 2'nci yarı Kadıköy’e gelecek. Benim gönlümden zaten böyle bir senaryo geçiyordu. 3’te 2’si olmuş oldu kağıt üzerinde. Bununla beraber her sene aynı şeyleri söylüyoruz. Kamuoyu da sıkılmaya başladı ama hakkaniyetli, herkese eşit mesafede yönetilen; kötü niyetten, negatif enerjiden uzak bir lig diliyorum. Eşitliğin, rekabetin olduğu bir lig diliyorum. Türk futboluna hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

"Yarın hep beraber seyrederiz"

Selahattin Baki, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Volkan Demirel’in yarın düzenleyeceği basın toplantısının içeriğinin sorulması üzerine ise ise “Basın toplantısının içeriği açıklarsam hiçbir anlamı kalmaz. Onun için yarın hep beraber seyrederiz” cevabını verdi.

Sıradaki Haber
Süper Lig'de fikstür çekildi
Yükleniyor lütfen bekleyiniz