5
Haziran 2020
Cuma
Futbol

Transferleri canlı yayında açıkladı

10 Temmuz 2019 Çarşamba 15:06 - Son Güncelleme 10 Temmuz 2019 Çarşamba 15:23

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, TRT SPOR’un sorularını yanıtladı. Deniz Türüç hakkında son bilgileri veren Bedir, Fenerbahçe’den Yasir Subaşı ve Galatasaray’dan Ozornwafor’u transfer ettiklerini duyurdu.

Kayseri’de TRT SPOR ekibini ağırlayan başkan Bedir “Deniz Türüç 4 yıldır bizde oynuyor. Deniz yine bu sene çok konuşuluyor. Çok iyi ve karakterli bir oyuncu. Son senesi olmasına rağmen futbolcumuzla ilgileniyorlar. Mutlu olacağı bir gelişme olursa önünü tıkamayacağız. Ama bizimle de kalsın istiyoruz. 10 milyon euro’luk çıkış bedelini zamanında kendisi yazdırdı. Son 15-20 gün içinde 3 büyük İstanbul kulübüyle başkanlar düzeyinde görüştük. Şu an 3 kulübümüz de finansal açıdan haberler bekliyorlar. Her an her şey olabilir. Şu an belirli bir rakamımız yok. Teklifler de rakamsal düzeyde gelmedi. Deniz için teklifler bugün-yarın gelecektir" dedi. 

Bedir, canlı yayında iki transfer de açıkladı.

Fenerbahçe’den Yasir Subaşı’yı bonservisiyle alacaklarını söyleyen Kayserispor Başkanı, Galatasaray’dan Ozornwafor’u da kiraladıklarını açıkladı.

Fenerbahçe, geçen sezon Ümraniyespor'da oynayan 23 yaşındaki futbolcunun sözleşmesinde bulunan satın alma opsiyonunu kullanmıştı.

Kaynak: TRT SPOR
 

Sıradaki Haber
Fernando Sevilla’da
Yükleniyor lütfen bekleyiniz