4
Aralık 2020
Cuma
Futbol

Giresunspor'da hedef Karadeniz derbisini kazanmak

19 Kasım 2020 Perşembe 14:51 - Son Güncelleme 19 Kasım 2020 Perşembe 16:10  |  Kaynak : DHA

TFF 1’inci Lig ekibi Giresunspor’da teknik direktör Hakan Keleş, cumartesi günü sahalarında oynayacakları Yılport Samsunspor karşılaşması için, “Bizim için her maç olduğu gibi Samsunspor maçı da çok önemli." dedi.

- TFF 1’inci Lig ekibi Giresunspor’da teknik direktör Hakan Keleş, cumartesi günü sahalarında oynayacakları Yılport Samsunspor karşılaşması için, “Bizim için her maç olduğu gibi Samsunspor maçı da çok önemli. Biz bu maça 6 puanlık bir maç olarak bakıyoruz” dedi.

Hakan Keleş, yaptığı açıklamada, geride kalan 9 haftada 14 puan toplayarak ligdeki hedeflerine ulaşmak için yoğun şekilde çalıştıklarını ifade ederek, iyi bir kadroya sahip olduklarını ve bu kadronun kendilerini hedeflerine ulaştıracağından emin olduğunu söyledi.

İlk yarıyı iyi bir puanla kapatmayı hedeflediklerini dile getiren Keleş, “Ligde bir üst lige çıkmak için mücadele ediyoruz. Bizim için her maç çok önemli. Önümüzdeki süreci maç maç değerlendiriyoruz, gerekli tüm analizlerimizi yaparak maç performanslarımızı değerlendiriyoruz. İlk yarıdaki performansımız neticesinde iyi bir puan toplarsak sonuca da ulaşacağımızı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Sıradaki Haber
Genç sağ bek, Gökhan Gönül ve Dani Alves'i örnek alıyor
Yükleniyor lütfen bekleyiniz