2
Haziran 2020
Salı
Futbol

“İnşallah daha iyi neticeler alırız”

08 Kasım 2019 Cuma 22:01 - Son Güncelleme 08 Kasım 2019 Cuma 22:03

Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, 3-2 kazandıkları Adana Demirspor maçı sonrası, "Taktik üstünlüğüyle oyunun inisiyatifini aldık. Elimizden geleni yaptık. İnşallah daha iyi neticeler alırız." dedi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun  Demirbakan, ligin 11. haftasında deplasmanda 3-2 kazandıkları Adana Demirspor maçının ardından açıklamadalarda bulundu.

Demirbakan, Eskişehirspor’un denetleme kurulunda olduğunu belirtti.

"2 iyi takımın maçı. İyi oynadığımızı düşünüyorum. Kırılma anları vardı. Oralarda taktik üstünlüğüyle oyunun inisiyatifini aldık. Geldiğimden beri çalışıyoruz. Anca bu kadar oldu. İnşallah daha iyi neticeler alırız. Yönetim yok şuanda. Denetleme kurulu üyeleriyle geldik maça. Elimizden geleni yaptık."

“Zor günlerden geçiyoruz”

Eskişehirspor taraftarlarının takıma yaptığı 70 bin liralık yardımdan da söz eden Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, “Cüzi de olsa karınca kararınca bütün personelimize dağıttık. Şimdi zor günlerden geçiyoruz ama inşallah bu taraftarların duyarlılığına başkaları da katılır. Eskişehirspor kulübüne de layık bir yönetim gelir inşallah biz bunu bekliyoruz. Bir çiçekle bahar olmaz ama biz 2 çiçek olduk. Bu da baharın habercisi ben öyle telaffuz ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA

Sıradaki Haber
Uğur Tütüneker: İstifa etme taraftarıyım
Yükleniyor lütfen bekleyiniz