23
Kasım 2020
Pazartesi
Futbol

Işılar: Adaletli bir puan dağılımı oldu

21 Ekim 2020 Çarşamba 23:14 - Son Güncelleme 21 Ekim 2020 Çarşamba 23:28  |  Kaynak : AA

Balıkesirspor ile golsüz berabere kalan Beypiliç Boluspor'un teknik sorumlusu Osman Nuri Işılar, "Sonuçta adaletli bir puan dağılımı oldu. 'Kazansaydık daha iyi olurdu' diyebilirdim ama hafta içerisinde enteresan sakatlıklar yaşadık" dedi.

TFF 1. Lig'in 6. hafta maçında Balıkesirspor ile golsüz berabere kalan Beypiliç Boluspor'un teknik sorumlusu Osman Nuri Işılar, deplasmandan aldıkları 1 puana sevinmediklerini bildirdi. 

Işılar, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, gelecek maçlarda çıkışa geçeceklerini anlatarak, şöyle devam etti:

"Sonuçta adaletli bir puan dağılımı oldu. 'Kazansaydık daha iyi olurdu' diyebilirdim ancak hafta içerisinde enteresan sakatlıklar yaşadık. Bu nedenle kendi iskelet kadromuzda hiç oynamadığı mevkide oynayan arkadaşları koyduk, ilk defa oynayan arkadaşlarımız vardı. Hak veririsiniz ki kompakt yapı içerisinde birlikte düşünüp aynı anda kabiliyetini sahaya yansıtabilmek için bu arkadaşlarla biraz daha birlikte olmamız gerekiyordu. Arkadaşlarımız iyi niyetle mücadelesini çok iyi sahaya yansıttılar. İkinci yarı daha baskın oynadığımızı düşünüyorum. Seyrek de olsa hücumlarla etkili olduğumuzu düşünüyorum."

Sıradaki Haber
Mesut Dilsöz üzgün
Yükleniyor lütfen bekleyiniz