25
Mayıs 2019
Cumartesi
Futbol

Fatih Akyel: Birlik olduğu sürece takım iyi şeyler yapıyor

27 Şubat 2019 Çarşamba 14:18 - Son Güncelleme 27 Şubat 2019 Çarşamba 14:24

İnegölspor Teknik Dirketörü Fatih Akyel, play-off için mücadelelerini sürdüreceklerini dile getirdi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor'da teknik direktör Fatih Akyel, bu hafta sahalarında ağırlayacakları Keçiörengücü maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Akyel, zorlu bir periyoda girdiklerini dile getirdi.

"Mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu hafta deplasmandan puan alamadık. Bu hafta sahamızda lider Keçiören takımını ağırlayacağız. Biz elimizden geleni yapıp, galip gelmeye çalışacağız. Kendi oyunumuzu oynamaya çalışacağız. Kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağız. İnşallah kazanan taraf biz oluruz. Mücadelemizi vereceğiz. Dediğim gibi play-off'u sonuna kadar kovalayacağız Ama bu takım son dönemlerde iyi şeyler yaptı. 6'da 6 yaptık. Onun için biz elimizden geleni yapıp, yolumuza devam etmeye çalışacağız. İnşallah bir an önce toparlanıp, tekrardan 2 hafta önceki oyunumuza dönüp, kazanmak isteyeceğiz. Cezalı Ahmet Hakan'ın haricinde eksiğimiz yok."

"Taraftarımız arkamızda olduğu, sürece bu takım iyi şeyler yapıyor"

Akyel, Bayrampaşa maçında inanılmaz bir görüntünün olduğunu ve taraftarın takımlarına son derece yüksek destek verdiğine belirtti.

"Onlar Samsun maçındaki görüntüyü de görmüşlerdir. Herkes takımlarını destekliyor. Sona doğru yaklaşıyoruz. Taraftarımız arkamızda olduğu, bizi desteklediği, birlik olduğu sürece, bu takım iyi şeyler yapıyor. Onun içinde yine birlik içerisinde bir olup, seyirci, taraftar, yönetim hep beraber bu maçı kazanmak isteyeceğiz. Burada taraftara çok büyük görev düşüyor. Bayrampaşa maçında olduğu gibi hep beraber o güzel ambiansı bekliyoruz."

Kaynak: DHA