3
Ağustos 2020
Pazartesi
Futbol

Hekimoğlu Trabzon'dan Şanlıurfaspor'a alkışlanan teklif

02 Kasım 2019 Cumartesi 11:30 - Son Güncelleme 02 Kasım 2019 Cumartesi 11:30

Hekimoğlu Trabzon, maddi imkansızlıklar dolayısıyla deplasmana gelemeyeceğini açıklayan Şanlıurfaspor'un deplasman masraflarını karşılama teklifinde bulundu.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 3 Kasım Pazar günü saat 13.00’te Hekimoğlu Trabzon ile Şanlıurfaspor arasında Trabzon’da oynanacak 11. hafta mücadelesi öncesi, konuk ekip maddi imkansızlıklar nedeniyle karşılaşmaya gelemeyeceğine açıkladı.

Bunun üzerine Trabzon temsilcisinin yönetim kurulundan benzerine az rastlanacak bir teklif geldi. Hekimoğlu Trabzon yönetim kurulu, Şanlıurfaspor’un bütün masraflarını karşılamak istediğini bildirdi.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Kardeş kulüplerimizden Şanlıurfaspor, maddi imkansızlıklar dolaysıyla Trabzon’a gelemeyeceklerini resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Bizler Hekimoğlu Trabzon FK Yönetim Kurulu olarak, Şanlıurfaspor’un bütün masraflarını karşılamak ve onları şehrimizde en iyi şekilde ağırlamak istediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız” ifadelerine yer verildi.

Celil Hekimoğlu: Teklifimizden sonra Şanlıurfa, takımına sahip çıktı

Hekimoğlu Trabzon Başkanı Celil Hekimoğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Şanlıurfa’nın Trabzon’un kardeş şehri olduğunu belirtti.

“Geçmişte Şanlıurfa’da oynanan kupa finalinde Şanlıurfalılar Trabzon taraftarını evlerinde ağırlamıştı. Şanlıurfa’yı çok seviyoruz ve ‘Acaba bir desteğimiz olabilir mi?’ diye düşündük. Ama Şanlıurfaspor kendi imkanlarıyla maça geliyor. Mesajlaşmadan sonra Şanlıurfa takıma sahip çıktı. Şu an kendi imkanlarıyla geliyorlar. Biz tüm masrafları karşılamayı taahhüt ettik ama onlar kendi otobüsüyle geliyorlar. Otel rezervasyonunu da yaptılar. Şu an bir şeylere ihtiyaçları yok."

Kaynak: DHA

Sıradaki Haber
Kırklareli'de tur sevinci
Yükleniyor lütfen bekleyiniz