29
Eylül 2020
Salı
Futbol

Fenerbahçe'den bonservis başarısı

15 Eylül 2020 Salı 12:46 - Son Güncelleme 15 Eylül 2020 Salı 13:05  |  Kaynak : TRT SPOR

Transfer sezonunun flaş takımı Fenerbahçe, 12'inci takviyesini Marcel Tisserand ile yaptı. Sarı lacivertliler, renklerine bağladığı oyunculardan sadece ikisi için bonservis ödedi.

Transfer döneminin en çok konuşulan takımı olan Fenerbahçe, 12'inci takviyesini savunmaya yaptı. Sarı lacivertliler, Wolfsburg'dan Marcel Tisserand ile anlaşmaya vardı.

Demokratik Kongolu oyuncudan önce yapılan 11 transferin sadece biri için bonservis ödeyen Fenerbahçe, toplamda 1,5 milyon euro harcadı. Sarı lacivertliler, Tisserand için de Alman kulübüne bonsevis ödeyecek.

Defans hattına Filip Novak, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Marcel Tisserand ve Mauricio Lemos'u transfer eden Fenerbahçe, orta sahasını ise geçtiğimiz sezona damga vuran isimlerle güçlendirdi. 

Önce Mert Hakan Yandaş ardından da Jose Sosa'yı alan sarı lacivertliler, iki isme de bonservis bedeli ödemedi.

Orta saha merkezine bir de genç bir isim katan Fenerbahçe, Gölcükspor'dan İsmail Yüksek'i transfer etti. 

Hücum hattına ve kanatlara da takviye yapan Fenerbahçe; Enner Valencia, Mame Thiam, Sinan Gümüş ile birlikte genç santrfor Barış Sungur'u kadrosuna dahil etti.

Fenerbahçe, Vedat Muriç'ten gelecek parayı; bir sağ bek, iki santrfor ve bir de sağ ön oyuncusu alarak değerlendirmek istiyor. 

Sıradaki Haber
Beşiktaş'ta hedef santrafor ve sağ bek
Yükleniyor lütfen bekleyiniz