Futbol

Ali Koç'tan Kahramanmaraş'a ziyaret

09 Mart 2024 Cumartesi 18:53 - Son Güncelleme 10 Mart 2024 Pazar 00:24  |  Kaynak : AA

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri, 6 Şubat 2023'te meydana gelen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer'i makamında ziyaret eden Koç, burada Şeref Defteri'ni imzaladı. Ali Koç ve beraberindekiler, daha sonra Dulkadiroğlu ilçesindeki Umut Kent Konteyner Kenti'ni ve buradaki Fenerbahçe Mahallesi'ni ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

Konteyner kentteki çocuklar ve depremzedelerle yakından ilgilenen Koç, öğrencilere eşofman takımı ve ihtiyaç sahibi aileler için hazırlanan ramazan kolisi dağıtımına katıldı.

Fenerbahçe Mahallesi'ndeki bazı aileleri de ziyaret eden Koç, daha sonra Dulkadiroğlu Kaymakamı Fatih Çelikkaya, Kahramanmaraş Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ahmet Gaffar Akarca ve Fenerbahçe Kulübü yönetim kurulu üyeleriyle konteyner kentteki spor okullarının açılışını gerçekleştirdi.

Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulunan sarı lacivertli kulübün başkanı Koç, "Bir nebze de olsa depremzede vatandaşlarımızı mutlu edebildiysek ne mutlu bize" ifadesini kullandı.

Sıradaki Haber
Mithat Pala, ameliyat edildi
Yükleniyor lütfen bekleyiniz