![Bandırma'dan Altay'a farklı tarife](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19952731.jpeg)
Trendyol 1. Lig'in 28. haftasında Teksüt Bandırmaspor, deplasmanda Altay'ı 6-0 yendi.
Alsancak Mustafa Denizli Stadı'nda oynanan maçta Bandırmaspor sevindi. Rakibini 6-0'lık skorla geçen Bandırmaspor, play-off yolunda kritik bir üç puanın sahibi oldu.
Bandırma ekibine galibiyeti getiren golleri; 49 ve 76'da Doğucan Davas, 51'de Djitte, 57'de Metehan Mimaroğlu, 61'de Rahmetullah Berişbek ile 83'te penaltıdan Badji kaydetti.
Bu sonuçla Bandırmaspor puanını 44'e yükseltirken, Altay 15 puanda kaldı.
{FUTBOL-MAÇ-DETAY-1700245}