Futbol

Çaykur Rizespor'dan hakem tepkisi

28 Ekim 2023 Cumartesi 23:04 - Son Güncelleme 28 Ekim 2023 Cumartesi 23:19  |  Kaynak : TRT SPOR

Trendyol Süper Lig'de evinde Galatasaray'a 1-0 yenilen Çaykur Rizespor'dan maçın hakem yönetimine tepki geldi. Mavi-yeşillilerden yapılan açıklamada, "Emeğimizin gasp edilmesine sebep olanları vicdanlarıyla baş başa bırakıyoruz" denildi.

Çaykur Rizespor'un sosyal medya hesabından kulübün genel sekreteri ve basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır'ın imzasıyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Gencecik çocukların emeklerine yazık. Eşine çok rastlanmayan gelecek vaat eden genç oyuncular projesiyle sezona başlayan Çaykur Rizespor camiasına yazık.

Gelecek vaat eden genç bir kadro kurduk, bir mücadele içerisindeyiz, hayallerimiz var, hayallerimizi yıkmayın! Anadolu kulüpleri sadece saygı bekliyor, adaletli davranılmasını bekliyor, alın terinin karşılığı çarpık düzene kurban gitmesin istiyor. Esas sorun kaybedilen puanlar değil bizzat yok olan güvendir.

Çaykur Rizespor olarak sahada mücadele etmeye, Süper Lig’e renk katmaya devam edeceğiz. Futbolun tüm paydaşlarını özlenen adaletli yönetimin oluşması için görev almaya davet ediyor, bu akşamki maçta emeğimizin gasp edilmesine sebep olanların vicdanlarıyla baş başa bırakıyoruz. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur."

Sıradaki Haber
Palut: Bu maçı kendimize standart almamız lazım
Yükleniyor lütfen bekleyiniz