Futbol

Korkmaz: Skor üzerinden şov yapmak istemiyorum

14 Nisan 2024 Pazar 19:13 - Son Güncelleme 14 Nisan 2024 Pazar 19:28  |  Kaynak : AA

Trendyol Süper Lig'de deplasmanda Atakaş Hatayspor'u 3-0 yenen İstanbulspor'un teknik direktörü Osman Zeki Korkmaz, skor üzerinden şov yapmak istemediğini kaydetti. Korkmaz, maça hazırlanırken oyuncularına neler söylediğini de anlattı.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Osman Zeki Korkmaz, istedikleri oyunu sahaya yansıttıkları için mutlu olduklarını ifade etti. Korkmaz, şöyle devam etti:

"Birkaç hafta sonra sakat, cezalı ve hasta oyuncuların geri gelmesiyle biraz daha kendimize gelebildik. Son Beşiktaş'ta oynadığımız bir hazırlık maçı vardı. Orada bu ibarelere rastlamıştık. Onu da resmi maçta görmek bizi mutlu etti. Yaptığımız işin, taktiksel sürecin, antrenman sürecinin karşılığını almak mutluluk verici."

Bugün keyifli bir maç oynadıklarını vurgulayan Korkmaz, skor üzerinden şov yapmak istemediğini aktardı. Hayal ve hedef kurmanın önemine değinen Korkmaz, şunları kaydetti:

"Bir haftadır futbolcu arkadaşlara 'bu maçı ve bundan sonraki maçları tesiste çimleri kesen, çamaşırlarımızı yıkayan, yemeklerimizi yapan, odalarımızı temizleyen, zaten konforlu hayatlarımızı daha da konforlu hale getirmek için 7 gün 24 saat uğraşan insanlar için kazanmalıyız' dedik. Kazandık bugün. Onlar da prim alacak biz alırken. Bu anlamda çok mutluyum. Bizlerin günlük bir kahve içerken harcadığı paralar o insanların hayatında önemli katma değerler üretebilir. Bu anlamda da yine söylüyorum. Bizler için çalışan insanları mutlu edebilirsek bizim için en büyük mutluluk bu olacaktır."

Sıradaki Haber
Palut: Güzel bir galibiyete imza attık
Yükleniyor lütfen bekleyiniz