Futbol

Serdal Adalı listesindeki bir ismi daha açıkladı

29 Kasım 2023 Çarşamba 12:39 - Son Güncelleme 29 Kasım 2023 Çarşamba 12:44  |  Kaynak : AA

Beşiktaş Kulübünün 3 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulunda başkanlığa aday olan Serdal Adalı, Kaan Kasacı'nın yönetim kurulu listesinde yer alacağını bildirdi.

Serdal Adalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yurt içi ve yurt dışında yer alan şirketlerindeki başarılarıyla dikkat çeken, metaverse yatırımcısı, iş insanı, Kaan Kasacı, Yönetim Kurulu Üyesi görevini üstlenecektir. Kendisinin yatırımcı kişiliği, ticari bilgi birikimi, camiamızı hak ettiği yere getirirken bize çok destek olacaktır." ifadelerini kullandı.

Kaan Kasacı kimdir?

1 Ocak 1977 yılında İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Işık Lisesi’nden mezun olan Kasacı, üniversite eğitimini Boston, Amerika’da tamamlamıştır. Uzun yıllardır sporla ilgilenen ve bağını kopartmayan KASACI, sporcu kişiliğiyle dikkat çekmektedir. 25 yıldır ticaret alanında çalışan KASACI, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketlerinde iş hayatına devam etmektedir. Son dönemde dijital platformlarda metaverse üzerine yaptığı yatırımlarla dikkat çekmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Adalı, daha önce Metin Keçeli, Aykın Aydın, Hazal Kalkavan Karahan, Çağatay Abraş, Prof. Dr. Ufuk Akçiğit ve Orhan Özalp'in yönetim kurulu listesinde yer alacağını açıklamıştı.

Sıradaki Haber
Ertuğrul Doğan'dan şampiyonluk sözleri
Yükleniyor lütfen bekleyiniz