![Sivasspor'da 5 futbolcuya milli davet](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19549587.jpeg)
EMS Yapı Sivasspor'da 5 futbolcu, ülkelerinin milli takımlarına davet edildi.
Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre Sivassporlu futbolculardan Yunus Emre Konak Türkiye Ümit Milli Takımı'na, Gerson Rodrigues Lüksemburg A Milli Takımı'na, Aaron Appindangoye Gabon A Milli Takımı'na, Clinton N'jie Kamerun A Milli Takımı'na ve Ahmed Musa Nijerya A Milli Takım kadrosuna çağrıldı.
Sivasspor, milli takım daveti alan 5 futbolcuyu tebrik ederek, başarı diledi.