Futbol

Taner Fikret Saral'dan destek çağrısı

24 Ocak 2024 Çarşamba 12:16 - Son Güncelleme 24 Ocak 2024 Çarşamba 12:29  |  Kaynak : TRT SPOR

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Taner Fikret Saral, ekonomik olarak güçlü bir Trabzonspor oluşturmak istediklerini söyledi. Özveri ile çalıştıklarını söyleyen Saral, "Hedefimiz Trabzonspor’un geleceğini kurtarmak'' dedi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Taner Fikret Saral, kulüp dergisine açıklamalarda bulundu.

Bordo mavili takımın yöneticisi, ''Başkan Ertuğrul Doğan'ın asbaşkanlık döneminde yanındaydım. O göreve geldiğinde bana 'artık dışarıdan değil, bu sorumluluğa içeriden de destek olmanı bekliyorum’ dedi. Ben de gururla yönetimde yer aldım'' ifadelerini kullandı.

Saral, hedeflerinin ekonomik anlamda kendini yönetebilen bir Trabzonspor oluşturarak taraftara şampiyonluklar hediye etmek olduğunu belirtti.

Taner Fikret Saral, Trabzonspor altyapısının akademiye dönüştüğünü hatırlatarak, ''Bu çalışmalardan kısa sürede sonuç alamazsınız. Biz sadece bugünü değil, Trabzonspor'un geleceğini kurtarmak istiyoruz.'' dedi.

Saral, taraftara da destek çağrısında bulundu.

Yöneticilerin geçici olduğunu ifade eden Taner Fikret Saral, ''İyi gün, kötü gün demeden, tek vücut olarak hareket ederlerse, o taraftar desteği başarının önemli bir anahtarı olur.'' ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber
Trabzonspor'da Mahmut Ören, divan başkanlığına adaylığını açıkladı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz