Futbol

Roda: "Çok acı bir durum"

27 Temmuz 2017 Perşembe 23:14 - Son Güncelleme 28 Temmuz 2017 Cuma 00:56

Sturm Graz Teknik Direktörü Franco Foda, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Fenerbahçe'ye 2-1 kaybettikleri için büyük bir üzüntü duyduklarını söyledi. Foda, "Çok acı bir durum. Böyle güzel bir oyun sonunda elimiz boş kaldı" dedi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Foda, iyi oynamalarına rağmen istedikleri sonucu alamadıklarını anlatarak, "Çok acı bir durum. Böyle güzel bir oyun sonunda elimiz boş kaldı. İyi başladık ve hak ederek öne geçtik. Hatta 2-0 öne geçebilirdik. Zulechner'in sakatlığından sonra kontrolü kaybettik." ifadelerini kullandı.
 
"Şimdi çok zor olacak ama bir sürpriz her zaman olabilir"
 
Kendi kalelerine bireysel bir hata sonucu gol attıklarını aktaran Foda, şöyle konuştu:

"İkinci yarı baskılı oynadık ama oyunu çeviremedik. Gol pozisyonlarını maalesef değerlendiremedik. Oyuncularım çok üzüntülü bir durumda. Maalesef elimiz boş durumdayız. Seyircilerimize teşekkür ederiz. Fenerbahçe'nin güçlü bir takım olduğunu biliyoruz. Mladost'tan daha güçlü bir takım Fenerbahçe. Maç 2-2 olsaydı iyi olacaktı. Şimdi çok zor olacak ama bir sürpriz her zaman olabilir. Zor olacak ama turu geçmemiz mümkün. Yorgun bir dönemden çıkmamıza rağmen sonlara doğru baskı uyguladık. Maalesef kendimizi mükafatlandıramadık."

Sıradaki Haber
Aykut Kocaman, rövanş için temkinli
Yükleniyor lütfen bekleyiniz