Avrupa Konferans Ligi'nde rövanş programı
08 Ağustos 2022 Pazartesi 12:00 - Son Güncelleme 08 Ağustos 2022 Pazartesi 13:00 | Kaynak : AAUEFA Avrupa Konferans Ligi'nde 3. eleme turu rövanş müsabakaları yarın başlayacak. Temsilcimiz Medipol Başakşehir, Breidablik'i 20.45'te, bir diğer temsilcimiz Arabam.com Konyaspor ise Vaduz takımını 20.00'de konuk edecek.
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki 3 numaralı organizasyonunda, 3. eleme turunun ikinci ayağında yarın iki, çarşamba günü tek, perşembe günü ise 29 maç oynanacak.
Türk takımları, rövanş maçlarına perşembe günü evinde çıkacak. Medipol Başakşehir, İzlanda ekibi Breidablik'i TSİ 20.45'te, Arabam.com Konyaspor ise Lihtenştayn'ın Vaduz takımını TSİ 20.00'de konuk edecek.
Medipol Başakşehir'in tur mücadelesi TRT SPOR'dan naklen yayınlanacak.
Maçların TSİ programı şöyle:
Yarın:
19.00 Gzira (Malta) - Wolfsberger (Avusturya) (0-0)
21.00 B36 (Faroe Adaları) - Viborg (Danimarka) (0-3)
Çarşamba:
19.00 Vitoria (Portekiz) - Hajduk Split (Hırvtistan) (1-3)
Perşembe:
16.30 Kyzylzhar (Kazakistan) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) (0-1)
17.00 Tobol (Kazakistan) - Zrinjski (Bosna Hersek) (0-1)
19.00 Rakow (Polonya) - Spartak Trnava (Slovakya) (2-0)
20.00 CFR Cluj (Romanya) - Shakhtyor (Belarus) (0-0)
20.00 Basel (İsviçre) - Brondby (Danimarka) (0-1)
20.00 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Lugano (İsviçre) (2-0)
20.00 Twente (Hollanda) - Cukaricki (Sırbistan) (3-1)
20.00 Konyaspor - Vaduz (Lihtenştayn) (1-1)
20.00 Djurgardens (İsveç) - Sepsi (Romanya) (3-1)
20.00 Petrocub (Moldova) - Fehervar (Macaristan) (0-5)
20.30 Lillestrom (Norveç)-Royal Antwerp (Belçika) (1-3)
20.30 FCSB (Romanya) - Dunajska Streda (Slovakya) (1-0)
20.30 Universitatea Craiova (Romanya) - Zorya Luhansk (Ukrayna) (0-1)
20.30 Panathinaikos (Yunanistan) - Slavia Prag (Çekya) (0-2)
20.45 Medipol Başakşehir - Breidablik (İzlanda) (3-1)
21.00 Hibernians (Malta) - RFS (Letonya) (1-1)
21.00 Kİ Klaksvik (Faroe Adaları) - Ballkani (Kosova) (2-3)
21.00 Şkendiya (Kuzey Makedonya) - AIK (İsveç) (1-1)
21.00 Sligo (İrlanda Cumhuriyeti) - Viking (Norveç) (1-5)
21.00 Anderlecht (Belçika) - Paide (Estonya) (2-0)
21.00 Aris (Yunanistan) - Maccabi Tel Aviv (İsrail) (0-2)
21.00 Levski Sofya (Bulgaristan) - Hamrun (Malta) (1-0)
21.30 Lech (Polonya) - Vikingur (İzlanda) (0-1)
21.30 Rapid Wien (Avusturya) - Neftçi (Azerbaycan) (1-2)
21.45 St. Patrick's Athletic (İrlanda Cumhuriyeti) - CSKA Sofya (Bulgaristan) (1-0)
22.00 Young Boys (İsviçre) - KuPS (Finlandiya) (2-0)
22.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Dundee United (İskoçya) (0-1)
22.00 Gil Vicente (Portekiz) - Riga (Letonya) (1-1)
22.00 Kisvarda (Macaristan) - Molde (Norveç) (0-3)
SICAK GELİŞMELER
- Muslera, Süper Lig tarihine geçti
- Fenerbahçe Beko, deplasmanda Monaco'ya mağlup
- Fenerbahçe derbi hazırlıklarını tamamladı
- TFF'den değişiklik
- Adana Demirspor'dan sakatlık açıklaması
- Okan Buruk'tan Zaha açıklaması
- Beşiktaş'ta 4 isim derbide yok
- Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ataman'a geçmiş olsun telefonu
- TFF'den Süper Kupa cezasına indirim
- Sivasspor, Konyaspor maçına hazır