Futbol

Fenerbahçe'den taraftara uyarı

06 Mart 2024 Çarşamba 10:32 - Son Güncelleme 06 Mart 2024 Çarşamba 10:38  |  Kaynak : TRT SPOR

Temsilcimiz Fenerbahçe, Konferans Ligi'nde Belçika ekibi Union Saint-Gilloise ile oynayacakları maç öncesi sarı lacivertli taraftarlara uyarılarda bulundu.

Sarı lacivertlilerden yapılan açıklamada ''Fenerbahçemizin, UEFA Avrupa Konferans Ligi Son 16 Turunda Belçika ekibi Union Saint-Gilloise ile deplasmanda oynayacağı maçta takımımızı tribünden destekleyecek taraftarlarımızın kurallar çerçevesinde, son derece dikkatli davranmaları gerekmektedir. Yaşanacak herhangi bir tribün olayı (meşale yakılması, sahaya yabancı madde atılması vb.) neticesinde bir sonraki deplasman maçımıza seyirci alınmayacaktır. Taraftarlarımızın maç sırasında güvenlik ve disiplin kurallarına dikkatle uymaları gerektiğini hatırlatıyor, kurallara aykırı eylemde bulunulması halinde güvenlik birimlerine bilgi verilmesini deplasman tribününde Fenerbahçemizi destekleyecek tüm taraftarlarımızın dikkatine sunuyoruz.'' ifadelerine yer verildi.

Temsilcimiz Fenerbahçe, Konferans Ligi'nde yarın 23.00'te Belçika ekibi Union Saint-Gilloise ile deplasmanda karşılaşacak.

Sıradaki Haber
Fenerbahçe, Belçika'da tur kapısını araladı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz