![Fenerbahçe'ye Brüksel'de yoğun ilgi](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19590306.jpeg)
UEFA Avrupa Konferans Ligi son 16 turu ilk maçında yarın deplasmanda Union Saint-Gilloise ile karşılaşacak temsilcimiz Fenerbahçe, Belçika'ya ulaştı.
Öğle saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hareket eden sarı-lacivertli kafile, yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından Brüksel Havalimanı'na vardı.
Teknik heyet ve futbolcuları Belçika Fenerbahçeliler Derneği ve Avrupa'nın çeşitli şehirlerinden gelen çok sayıda taraftar, tezahürat ve çiçeklerle karşıladı.
Sarı-lacivertli kafile, daha sonra kendileri için ayrılan araca binerek konaklayacağı otele hareket etti.