Türkiye Kupası: Sonuçlar- Program
23 Eylül 2014 Salı 19:00 - Son Güncelleme 23 Eylül 2014 Salı 22:34Türkiye Kupası'nda ikinci tur maçları başladı.
Futbolda Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları başladı.
Tek maçlı eleminasyon sistemiyle 23, 24 ve 25 Eylül'de oynanacak 2. tur müsabakalarının programı ve sonuçları şöyle;
23 Eylül Salı:
Trabzon Akçaabat 0 - 0 Denizlispor (Pen: 4-2)
Tekirdağspor 1 - 5 Çaykur Rizespor
Bayrampaşa 1 - 1 Adanaspor (Pen: 5-4)
Çorum Belediyespor 2 - 2 Manisaspor (Pen: 3-4)
Yeni Diyarbakır 1 - 2 Samsunspor
Osmanlıspor 0 - 2 Kırıkhanspor
Bucaspor 2 - 1 Batman Petrolspor (Yeni Buca)
Konya Anadolu Selçukspor 1 - 2 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Kayserispor 7 - 0 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor
Göztepe 2 - 1 Bursa Nilüferspor
Tarsus İdmanyurdu 1 - 6 Eskişehirspor
24 Eylül Çarşamba:
13.00 Hacettepe-Torku Konyaspor (Cebeci İnönü)
13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Silopi İlçe)
14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.30 Ofspor-Tire 1922 (Of İlçe)
14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor (Genç Osman)
14.30 FBM Makina Balçova Yaşam-Balıkesirspor (Kemalpaşa Ulucak)
15.00 İnegölspor-Niğde Belediyespor (İnegöl İlçe)
15.00 Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Tepecik)
15.00 Gölbaşıspor-Kırklarelispor (Gölbaşı İlçe)
15.00 BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor (OSTİM)
15.00 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor (Çankırı Ilgaz)
15.00 Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor (Sandıklı İlçe)
15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Tuzlaspor-Kartalspor (Tuzla Belediye)
15.00 Yeşil Bursa-1461 Trabzon (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)
15.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa)
15.00 Hatayspor-Gaziosmanpaşa (Antakya Atatürk)
15.00 Ümraniyespor-Pazarspor (Ümraniye Belediye İlçe)
15.00 Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)
15.00 Körfez İskenderunspor-Albimo Alanyaspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.00 Sakaryaspor-Giresunspor (Sakarya Atatürk)
16.00 Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
17.00 Yeni Malatyaspor-Eyüpspor (Malatya İnönü)
18.00 Adana Demirspor-İstanbul Güngörenspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
18.00 Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Ordu 19 Eylül)
18.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
18.00 Mersin İdmanyurdu-Kemer Tekirovaspor (Tarsus İlçe)
19.00 Fethiyespor-Derincespor (Fethiye İlçe)
19.00 MKE Ankaragücü-Gölcükspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Altınordu-Menemen Belediyespor (İzmir Atatürk)
20.30 Karşıyaka-Altay (Yeni Buca)
25 Eylül Perşembe:
14.30 Erzin Belediyespor-Gaziantepspor (Reyhanlı Tayfur Sökmen)
16.00 Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
16.00 Elazığspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Elazığ Atatürk)
18.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Akdeniz Üniversitesi)
20.30 İstanbul Başakşehir-Tokatspor (Başakşehir Fatih Terim)
SICAK GELİŞMELER
- Beşiktaş'ta 3 genç oyuncuya yeni sözleşme
- AKRA Gran Fondo Antalya için tanıtım toplantısı
- Red Bull Four 2 Score'da final heyecanı başlıyor
- Bakan Bak'tan Ergin Ataman'a destek
- Kırhan Yılmaz yeni rekorlar peşinde
- Mehmet Ali Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı
- Ayın golü Okay Yokuşlu'dan
- Beşiktaş'tan taraftara duyuru
- "Spor kültürünü arttırmaya devam edeceğiz"
- Boluspor play-off peşinde