![Arkas'ın rakibi belli oldu](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19575977.jpeg)
Arkas Spor, Voleybol Erkekler CEV Kupası yarı finalinde Almanya'dan SVG Lüneburg ile karşılaşacak.
Çeyrek finalde Yunanistan temsilcisi Olympiakos'u saf dışı bırakan Arkas Spor'un rakibi bugün Yunanistan'da oynanan AONS Milon-SVG Lüneburg maçıyla belirlendi. İlk maçta AONS Milon'u 3-0 yenen SVG Lüneburg, rövanşı da 3-2 alarak Arkas Spor'un rakibi oldu.
Yarı finaldeki ilk maç 20-21 veya 22 Şubat'ta İzmir'de, rövanşı ise 27-28 veya 29 Şubat'ta Almanya'nın Lüneburg kentinde oynanacak.