![Halkbank, CEV Şampiyonlar Ligi'ne veda etti](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19587631.jpeg)
Voleybol CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçında deplasmanda İtalya'nın Cucine Lube takımına 3-1 yenilen temsilcimiz Halkbank, organizasyona veda etti. Halkbank, Ankara'da oynanan ilk maçı da 3-1 kaybetmişti.
CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Halkbank, 3-1 kaybettiği maçın rövanşında da Lube Civitanova'ya 3-1 mağlup oldu ve turnuvaya veda etti.
Civitanova Marche şehrindeki Eurosuole Forum Voleybol Salonu'nda oynanan mücadele trtspor.com.tr ve TRT SPOR Yıldız'dan canlı yayınlandı.
Salon: Eurosuole Forum
Hakemler: Wim Cambre (Belçika), Risto Strandson (Estonya)
Cucine Lube: Anzani, Adis Lagumdzija, Nikolov, Chinenyeze, De Cecco, Yant (Balaso, Thelle, Motzo, Bisotto, Balaso, Diamantini, Bottolo, Larizza)
Halkbank: Mert Matic, Abdel-Aziz, Perrin, Yunus Emre Tayaz, Ma'a, Ngapeth (Volkan Döne, Deniz İvgen, İzzet Ünver, Blankenau, Mirza Lagumdzija, Doğukan Ulu, Serhat Coşkun)
Setler: 25-23, 20-25, 25-15, 25-23
Süre: 107 dakika (30, 27, 22, 28)