![Ziraat Bankkart son nefeste galip](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19553209.jpeg)
Temsilcimiz Ziraat Bankkart, CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu ikinci maçında Polonya'nın Grupa Azoty ekibini 3-2 mağlup etti. Başkent temsilcisi bu skorla grubunda liderliğe yükseldi.
Ziraat Bankkart Voleybol Salonu'nda oynanam ve trtspor.com.tr'den canlı yayınlanan mücadele nefes kesti. Kaşılaşmayı 3-2 kazanan Ziraat Bankkart, 2'de 2 yaptı ve grubunda liderliğe çıktı.
Ziraat Bankkart, üçüncü maçında 12 Aralık'ta deplasmanda Yunanistan'ın Olympiakos takımı ile karşılaşacak.
Başkent temsilcisi, organizasyonun ilk mücadelesinde deplasmanda Belçika temsilcisi Knack'ı 3-1 yenerken, Grupa Azoty ise sahasında Yunan temsilcisi Olympiakos'a aynı skorla üstünlük sağlamıştı.
Salon: Ziraat Bankkart
Hakemler: Eldar Zulfugarov (Azerbaycan), Stefano Cesare (İtalya)
Ziraat Bankkart: Anderson, Ter Maat, Bedirhan Bülbül, Arslan Ekşi, Faik Samed Güneş, Camejo (Berkay Bayraktar, Oğulcan Yatgın, Burakhan Tosun, Bennie Tuinstra)
Grupa Azoty: Kaczmarek, Bednorz, Sliwka, David Smith, Gil, Pashitskii (Shoji, Takvam, Wiltenburg)
Setler: 26-24, 25-22, 18-25, 19-25, 15-12
Süre: 133 dakika (33, 31, 25, 25,19)