![Voleybol milli takımlara yeni sponsor](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19936367.jpeg)
Türkiye Voleybol Federasyonu ile TatilBudur arasında 2 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.
Federasyondan sponsorlukla ilgili yapılan açıklamada "Kurulduğu ilk günden bugüne turizm sektöründe öncü olan ve değerli turizm destinasyonlarında keyifli tatil deneyimlerine aracılık eden TatilBudur; Voleybol milli takımlar resmi sponsoru oldu. Uzun yıllardır Türk sporunun ve sporcusunun destekçisi olan TatilBudur, voleybol milli takımlar resmi sponsoru olarak 2 yıl boyunca milli takımlarımızın başarılarına ortak olacak." ifadeleri kullanıldı.