Voleybol

Nilüfer Belediyespor'dan transfer

22 Eylül 2014 Pazartesi 19:55 - Son Güncelleme 22 Eylül 2014 Pazartesi 20:01

Nilüfer Belediyespor, Kübalı smaçör Alvarez'i renklerine bağladı.

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi takımlarından Nilüfer Belediyespor, Kübalı smaçör Yusleyni Herrera Alvarez'i transfer etti.

Nilüfer Belediyesi başkanlık makamında düzenlenen imza törenine Nilüfer Belediye Başkanı ve Nilüfer Belediyespor Onursal Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık, Bayan Voleybol Baş Antrenörü Nihat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Alvarez'in transferinin çok önemli olduğunu vurgulayan Bozbey, Kübalı oyuncunun Nilüfer Belediyespor'u en iyi şekilde temsil edeceğine inancının tam olduğunu söyledi.

Takıma katıldığı için Alvarez'e teşekkür eden Bozbey, "İnanıyorum ki takımımız önemli bir güç elde etmiş oldu. Daha önce yaptığımız Arjantinli, Bulgar ve yerli transferlerimizle Nilüfer Belediyespor'u voleybol branşında çok önemli bir güce ulaştırmış durumdayız. Bu yıl diğer branşlarda olduğu gibi voleybolda da hem lig hem de kupa da önemli başarı elde edeceğimizi umuyorum" dedi.

Kulüp Başkanı Karamık ve yönetim kurulu üyelerinin önemli bir görev üstlendiğini aktaran Bozbey, "Onlar sayesinde Nilüfer Belediyespor bu yıl lig ve kupa da fırtına gibi esecektir" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Kübalı smaçör Yusleyni Herrera Alvarez, 1 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Geçmiş dönemde "En iyi smaçör ve en iyi skorer" oyuncu seçilen 1,78 boyunda 30 yaşındaki milli smaçör, daha önce Brezilya ve Küba'nın çeşitli takımlarında forma giydi.

Sıradaki Haber
"Sarı Melekler" manken oldu!
Yükleniyor lütfen bekleyiniz