24
Ekim 2020
Cumartesi
Voleybol

"Türkiye'ye döndüğüm için mutluyum"

29 Ekim 2018 Pazartesi 16:01 - Son Güncelleme 29 Ekim 2018 Pazartesi 16:05

Eczacıbaşı'nın yeni transferi Yeon Koung Kim, Türkiye'ye geri döndüğü için mutlu olduğunu söyleyerek, "Benim için güzel bir sezon olacağını düşünüyorum" dedi. 

Eczacıbaşı VitrA'nın yeni transferi olan Güney Kore'li oyuncu Yeon Koung Kim, İHA'ya konuştu. Daha önce Türkiye'de Fenerbahçe forması giyen ve sonrasında kariyerine yurt dışında devam eden Kim, Türkiye'ye döndüğü için mutlu olduğunu söyledi.

Kendisi adına çok heyecan verici bir sezona başlayacaklarını ifade eden başarılı voleybolcu, "İyi bir ekip oluşturduk. Türkiye'ye dönmekten dolayı mutluyum. Bütün kupaları kazanmak istiyoruz. Geri döndüğüm için mutluyum. Benim için iyi bir hamle oldu. Benim ne kadar tehlikeli bir oyuncu olduğumu biliyorlar. Ben tekrardan burada kupalar kazanmak istiyorum. Buradaki atmosfer çok güzel" dedi. Takım içindeki ilişkilerin de çok iyi olduğunu ifade eden başarılı oyuncu, "Beni çok iyi karşıladılar. Bu benim Türkiye'deki ilk yılım değil. İstanbul'u ve Türkiye'yi iyi biliyorum. Benim için Türkiye'de olmak adına hiçbir problem yok. Türkiye’ye yeniden geldiğimde takım arkadaşlarım bana yardımcı oldu. Benim için güzel bir sezon geçecek" diyerek sözlerini tamamladı.
 

Sıradaki Haber
VakıfBank yeni sezon formalarını tanıttı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz