![Ziraat Bankası'ndan iyi başlangıç](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/18804659.jpeg)
-
Ziraat Bankası Erkek Voleybol Takımı, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Kupası 16'lı final turundaki ilk maçında deplasmanda Romanya temsilcisi SCM "U" Craiova'yı 3-0 mağlup etti.
Kupaya 16'lı final olarak adlandırılan 2. turdan dahil olan Ziraat Bankası, Craiova kentindeki Polivalenta Salonu'nda oynanan ve 78 dakika süren mücadeleyi 25-22, 25-16 ve 25-17'lik setlerle 3-0 kazandı.
İki takım arasındaki rövanş mücadelesi, 20 Aralık Çarşamba günü Samsun'daki Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda oynanacak. Eşleşmenin galibi, 8'li final turuna yükselecek.