Fenerbahçe'nin seçimli olağan genel kurulunda tarihi anlar yaşandı. İşte o tarihi kareler....
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19980261_0-0-5543-3730.jpeg)
Fenerbahçe'de oy sayımı sürerken başkan adayı Aziz Yıldırım, diğer başkan adayı Ali Koç'u tebrik etti.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19980286_0-0-5440-3473.jpeg)
Koç ile birlikte sahneye çıkan ve burada bir açıklama yapan Aziz Yıldırım, "Hepinize teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım görevimizi yaptık. Ali Koç ve yanındaki arkadaşları inşallah Fenerbahçe'yi şampiyon yapar" dedi. İşte o tarihi kareler...
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19980313_0-0-5773-3948.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19980316_0-0-6478-4547.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19980318_0-0-5465-3498.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19980421_0-0-4939-3466.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19980806_0-0-7296-4682.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19980330_0-0-7095-4454.jpeg)
Etiketler
Editörün Seçtikleri