Trendyol 1. Lig'de 2023-2024 sezonunu ikinci sırada tamamlayarak lider Eyüpspor'la birlikte direkt Süper Lig'e yükselen Göztepe, kupasını aldı. Sarı-kırmızlı ekibe kupasını TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi verdi. Göztepe takımı, stattaki törenin ardından üstü açık otobüse binerek şehir turu attı. Futbolcular, otobüs üzerinden stat çevresinde toplanan taraftarlarını selamladı.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939688.jpeg)
Ligin 32. haftasında konuk ettiği Gençlerbirliği karşısında aldığı 2-0`lık galibiyetle Süper Lig`e çıkmayı garantileyen Göztepe, 34. ve son hafta karşılaşmasında Gürsel Aksel Stadı`nda Bodrum FK`yi konuk etti. Karşılaşmanın ilk yarısını Kenan Özer`in penaltıdan attığı golle 1-0 geride tamamlayan sarı-kırmızılı ekip, 90. dakikada Atınç Nukan`la eşitliği sağladı. Karşılaşma 1-1 berabere tamamlandı.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939700.jpeg)
Müsabakanın ardından Süper Lig`e yükselme coşkusunu bir kez daha tribünleriyle paylaşan Göztepeli futbolcular, taraftarlarla "İsyan Marşı"nı söyledi.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939696.jpeg)
Daha sonra soyunma odasına giden sarı-kırmızılı futbolcular ve teknik heyet, kupa töreni için kurulan platforma tek tek davet edildi.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939694.jpeg)
Kulüp başkanı Rasmus Ankersen`in de yer aldığı törende sarı-kırmızılı ekibe madalyaları ve kupası Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından verildi.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939669.jpeg)
Göztepeli futbolcular, takım kaptanları Atınç Nukan, İsmail Köybaşı ve Yalçın Kayan tarafından kaldırılan kupa ile tribünleri dolaştı.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939697.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939693.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939699.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939675.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939672.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939671.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939670.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939673.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939674.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939676.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939677.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939680.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939679.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939678.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939681.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939682.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939683.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939684.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939685.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939686.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939687.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939698.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939692.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939689.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939690.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19939695.jpeg)