Trendyol 1. Lig'de Gençlerbirliği'ni 2-0 yenerek bitime 2 hafta kala Süper Lig'e yükselmeyi garantileyen Göztepeli futbolcular, maçtan sonra sevincini taraftarlarıyla paylaştı.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943576.jpeg)
Gürsel Aksel Stadı`nda tüm biletlerin satıldığı müsabakada Gençlerbirliği`ni 2-0 mağlup eden Göztepe`nin attığı ilk golün ardından stattaki coşku arttı. Son bölümde skoru 2-0`a taşıyan sarı-kırmızılı futbolcular, maçın bitiş düdüğünün ardından büyük coşku yaşadı.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943577.jpeg)
Müzikler eşliğinde Süper Lig`e çıkmayı kutlayan futbolculara taraftarlar da eşlik etti. Teknik direktör Stanimir Stoilov orta sahada "üçlü" çektirdi.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943578.jpeg)
Kulüp başkanı Rasmus Ankersen de sahaya inerek teknik ekibi ve futbolcuları kutladı.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943580.jpeg)
Kulüp yönetiminin hafta içinde yaptığı uyarıları dikkate alan taraftarlar olası bir ceza almamak ve şampiyonluk kutlamasını Bodrum FK maçında yapabilmek için sahaya girmedi.
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943581.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943583.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943579.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943585.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943584.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943598.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943599.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943600.jpeg)
![](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w1920/q75/19943603.jpeg)
Etiketler
Editörün Seçtikleri