Copa America

Copa America'da kadrolar

13 Haziran 2019 Perşembe 15:29 - Son Güncelleme 13 Haziran 2019 Perşembe 15:49

TRT SPOR'dan yayınlanacak Copa America'da 12 takım mücadele edecek. İşte tüm takımların kadroları...

BREZİLYA

Kaleciler:
Alisson, Ederson, Cassio

Savunma: Dani Alves, Fagner, Alex Sandro, Filipe Luis, Thiago Silva, Miranda, Marquinhos, Eder Militao

Orta saha: Casemiro, Fernandinho, Arthur, Allan, Lucas Paqueta, Philippe Coutinho, Willian

Forvet: Everton, David Neres, Richarlison, Roberto Firmino, Gabriel Jesus

BOLİVYA 

Kaleciler: Carlos Lampe, Ruben Cordano, Javier Rojas

Savunma: Marvin Bejarano, Diego Bejarano, Luis Haquin, Adrian Jusino, Mario Cuellar, Saul Torres, Roberto Fernandez, Jose Mario Carrasco

Ortasaha: Alejandro Chumacero, Raul Castro, Erwin Saavedra, Leonel Justiniano, Samuel Galindo, Fernando Saucedo, Diego Wayar, Paul Arano

Forvet: Marcelo Martins, Gilbert Alvarez, Rodrigo Ramallo, Leonardo Vaca

VENEZUELA

Kaleciler:
Wuilker Farinez, Rafael Romo, Joel Graterol

Savunma: Roberto Rosales, Mikel Villanueva, Rolf Feltscher, John Chancellor, Yordan Osorio, Ronald Hernandez, Luis Mago

Orta saha: Tomas Rincon, Luis Manuel Seijas, Arquimedes Figuera, Jhon Murillo, Darwin Machis, Junior Moreno, Adalberto Penaranda, Yangel Herrera, Luis Gonzalez, Jefferson Savarino

Forvet: Salomon Rondon, Josef Martinez, Fernando Aristeguieta

PERU

Kaleciler:
Pedro Gallese, Carlos Caceda, Patricio Alvarez

Savunma: Luis Advincula, Carlos Zambrano, Miguel Trauco, Aldo Corzo, Alexander Callens, Miguel Araujo, Anderson Santamaria, Luis Abram

Orta saha: Yoshimar Yotun, Christian Cueva, Edison Flores, Renato Tapia, Christofer Gonzales, Jesus Pretell, Paolo Hurtado

Forvet: Jefferson Farfan, Paolo Guerrero, Andre Carillo, Raul Ruidiaz, Andy Polo

ARJANTİN

Kaleci:
Franco Armani, Agustin Marchesin, Esteban Andrada

Savunma: Nicolas Otamendi, Ramiro Funes Mori, Marcos Acuna, Nicolas Tagliafico, German Pezzella, Renzo Saravia, Juan Foyth

Orta saha: Angel Di Maria, Roberto Pereyra, Giovani Lo Celso, Leandro Paredes, Rodrigo De Paul, Exequiel Palacios, Guido Rodriguez, Ivan Marcone

Forvet: Lionel Messi, Sergio Aguero, Paulo Dybala, Lautaro Martinez, Matias Suarez

KOLOMBİYA

Kaleci: David Ospina, Camilo Vargas, Alvaro Montero

Savunma: Cristian Zapata, Santiago Arias, Davinson Sanchez, Yerry Mina, William Tesillo, Cristian Borja, Stefan Medina, Jhon Lucumi

Orta saha: Juan Cuadrado, James Rodriguez, Edwin Cardona, Wilmar Barrios, Mateus Uribe, Jefferson Lerma, Gustavo Cuellar

Forvet: Radamel Falcao, Luis Muriel, Roger Martinez, Duvan Zapata, Luis Diaz

PARAGUAY

Kaleci: Antony Silva, Roberto Junior Fernandez, Alfredo Aguilar

Savunma: Gustavo Gomez, Ivan Piris, Bruno Valdez, Junior Alonso, Fabian Balbuena, Juan Escobar, Santiago Arzamendia, Ivan Torres

Orta saha: Oscar Romero, Richard Ortiz, Rodrigo Rojas, Miguel Almiron, Celso Ortiz, Matias Rojas

Forvet: Oscar Cardozo, Hernan Perez, Derlis Gonzalez, Federico Santander, Cecilio Dominguez, Juan Iturbe

KATAR

Kaleci: Saad Al Sheeb, Youssef Hassan, Mohammed Al Bakri

Savunma: Tareq Salman, Abdulkarim Hassam, Hamed Ismael, , Tameem Al-Muhaza, Assim Madebo, Salem Alhajri, Ahmed Fathy, Pedro Correira, Al Mahdi Ali, Bassam Husham

Orta saha: Boualem Khoukhi, Karim Boudiaf, Ali Afif, Abdulaziz Hatim, Abdullah Abdul Salam

Forvet: Akram Afif, Hassan Al Haydos, Almoez Ali, Ahmed Al Aaeldin, Ahmed Moein, Abdulaziz Al Ansari

URUGUAY

Kaleci:
Fernando Muslera, Martin Silva, Martin Campana

Savunma: Diego Godin, Jose Maria Gimenez, Sebastian Coates, Martin Caceres, Marcelo Sarrachi

Orta saha: Giovanni Gonzalez, Diego Laxalt, Lucas Torreira, Matias Vecino, Rodrigo Bentancur, Nahitan Nandez, Federico Valverde, Nicolas Lodeiro, Giorgian De Arrascaeta, Gaston Pereiro

Forvet: Edinson Cavani, Cristhian Stuani, Maximiliano Gomez, Jonathan Rodriguez, Luis Suarez

EKVADOR 

Kaleci:
Alexander Dominguez, Pedro Ortiz, Maximo Banguera

Savunma: Arturo Mina, Roberto Arboleda, Pedro Pablo Velasco, Cristian Ramirez, Xavier Arreaga, Jose Quintero, Beder Caicedo, Gabriel Achilier

Orta saha: Romario Ibarra, Renato Ibarra, Carlos Gruezo, Jefferson Intriago, Antonio Valencia, Ayrton Preciado, Jefferson Orejuela, Andres Chicaiza, Jhegson Mendez

Forvet: Carlos Garces, Angel Mena, Enner Valencia

JAPONYA

Kaleci:
Eiji Kawashima, Ryosuke Kojima, Keisuke Osako

Savunma: Naomichi Ueda, Takehiro Tomiyasu, Tomoki Iwata, Ko Itakura, Daiki Sugioka, Teruki Hara, Daiki Suga, Yugo Tatsuta

Orta saha: Yuta Nakayama, Gaku Shibasaki, Shoya Nakajima, Takefusa Kubo, Tatsuya Ito, Koji Miyoshi, Kota Watanabe, Hiroki Abe, Taishi Matsumoto

Forvet: Shinji Okazaki, Daizen Maeda, Ayase Ueda

ŞİLİ

Kaleci: Gabriel Arias, Brayan Cortes, Yerko Urra

Savunma: Gary Medel, Gonzalo Jara, Mauricio Isla, Jean Beausejour, Paulo Diaz, Guillermo Maripan, Igor Lichnovsky, Oscar Opazo

Orta saha: Arturo Vidal, Charles Aranguiz, Pedro Pablo Hernandez, Erick Pulgar, Diego Valdes, Esteban Pavez

Forvet: Alexis Sanchez, Eduardo Vargas, Jose Pedro Fuenzalida, Nicolas Castillo, Junior Fernandes, Angelo Sagal

Kaynak: TRT SPOR