Placeholder Broadage Row
Trabzonspor'da kampın ilk etabı tamamlandı

Yeni sezon öncesi Macaristan'ın Szeged kentinde kamp yapan Trabzonspor'da futbolcular, günü izinli geçirdikten sonra yarın yapacağı çift antrenmanla çalışmalarına devam edecek.

Teknik direktör Abdullah Avcı, 14 gün sürecek kampın 8. gününde bordo-mavili futbolculara izin verdi. Oyuncular, kamptan ayrılarak başkent Budapeşte ve çevre yerlerde günü geçirecek.

Bordo-mavili takım, kampın ilk 7 günlük süresinde 1'i salonda olmak üzere toplam 12 antrenman gerçekleştirdi. Oyuncular, 2 gün tek antrenman yaparken diğer 5 gün ise çift antrenmanla sezona hazırlandı.

Bu hafta 2 hazırlık maçı

Trabzonsporlu oyuncular, kamptaki hazırlık maçlarını bu hafta oynayacak.

Bordo-mavili takım, ilk hazırlık maçını 10 Temmuz Çarşamba günü TSİ 18.00'de Macaristan ekiplerinden Szeged Csanad ile oynayacak.

Karadeniz ekibi, 13 Temmuz Cumartesi günü TSİ 18.30'da ikinci hazırlık maçında Macaristan'ın Zeleznicar Pancevo takımı ile karşılaştıktan sonra 14 Temmuz'da da kamp yaptığı Szeged şehrinden ayrılarak Trabzon'a dönecek.

Trabzonspor, ikinci ve son hazırlık maçında ise 13 Temmuz'da Sırbistan'dan Zeleznicar Pancevo ile karşılaşacak. Trabzonspor'un Macaristan kampı 14 Temmuz'da sona erecek. Bordo mavililer, 2 günlük iznin adından Trabzon'da yeniden top başı yapacak. Ve 25 Temmuz'da oynayacağı Uefa Avrupa Ligi ikinci eleme turu maçı hazırlıklarını sürdürecek. ((efekt)) Bu arada Trabzonspor'da kadroda düşünülmeyen oyuncuların takımdaki geleceği de merak konusu... Joaquin Fernandez, Kourbelis, Bakic, Teklic, Lahtimi ve Maxi Gomez, Abdullah Avcı'nın kadro planlamasında yer almıyor. Macaristan kampı kadrosuna alınmayan bu oyuncular kulüp arayışlarını sürdürüyor.

Bordo mavililer, 2 günlük iznin adından Trabzon'da yeniden top başı yapacak. Ve 25 Temmuz'da oynayacağı UEFA Avrupa Ligi ikinci eleme turu maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Etiketler