![Yasin Özcan A Milli Takım'da](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19982956_28-0-1242-700.jpeg)
Ümit Milli Futbol Takımı'nın kadrosunda bulunan Yasin Özcan, bu akşam Polonya'yla yapılacak hazırlık maçı için A Milli Futbol Takımı'na dahil oldu.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, 18 yaşındaki savunma oyuncusunun, bu sabah Varşova'daki A Milli Takım kampına dahil olduğu belirtildi.
Varşova'da kamp yapan A ve Ümit milli takımlarının daha önceden belirlenen program çerçevesinde yarın hazırlık maçında karşı karşıya gelecekleri kaydedildi.